Twilinght saga- Zatmění :)

9. července 2010 v 12:02 | Nikol* |  *Filmy*
Je tu třetí díl fenomenální série Stephenie Meyerové!

Bella je opět v nebezpečí. V Seattlu dochází k sérii tajemných vražd a zákeřná upírka Victorie neúnavně touží po pomstě. V tomto dramatickém období je Bella nucena vybrat si mezi svojí láskou k Edwardovi a přátelství s Jacobem, s vědomím, že její rozhodnutí může vyhrotit staletý boj mezi upíry a vlkodlaky.

Zatímco většina jejích spolužáků řeší, kam dál po střední škole, Bella se rozhoduje, zda navždy zůstat se svojí láskou Edwardem. Neumí se však smířit s Edwardovým kompromisem, že dříve, než ji přemění v upírku, se za něj vdá.

Mezitím se schyluje k válce. Experimentováním s neprozkoumanými tajemnými schopnostmi Cullenů vzniká armáda novorozených upírů. Jejich síla, zkaženost a nekontrolovatelná žízeň po krvi je největší v prvních měsících jejich nadpřirozeného života. Jsou prostředkem Victorie v jejím neúnavném bažení po pomstě nebo Volturiů, kteří se snaží přinutit Bellu stát se nesmrtelnou?

Armáda nových upírů v čele s Rileym se blíží k Forks a území Quileuteů. Cullenovi a vlkodlaci se musí rozhodnout, zda zapomenou na svoje instinktivní konflikty a spojí se, aby ochránili Bellu a svoje komunity před větším nebezpečím. Jak to dopadne se dozvíš už teď v kině!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama